Lecytyna sojowa w proszku 250g

Lecytyna sojowa w proszku 250g

• suplement diety • non GMO • w proszku • 250 g

Cena z VAT : 28,90 zł (23,50 zł bez VAT)

Ilość:
Podziel się na Facebooku


250 g Lecytyny = 208 tabletek  tj. 1 tabletka 1200mg lecytyny

Opis produktu

Lecytyna sojowa jest czysto naturalnym, ziołowym suplementem diety człowieka i jest ważnym dodatkiem do naszej diety. Sojowa lecytyna pełni w organizmie ludzkim ważną rolę, ponieważ jest obecna w każdej komórce ciała, dlatego skutecznie promuje fizyczną i psychiczną kondycję i pomaga zapobiec większości chorób cywilizacyjnych. Lecytyna ma wielki wpływ na obniżenie poziomu cholesterolu, ponieważ cholesterol i inne tłuszcze przekształca w substancje rozpuszczalne w wodzie, co pozwala im łatwiej wyeliminować z organizmu. Oczyszcza i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego. Klasyfikujemy go między spalacze tłuszczów i substancje rozpuszczające tłuszcze.

Uczestnicząc w procesach przemiany materii i gospodarce cholesterolem, stanowi ważny element składowy mózgu i tkanki nerwowej. Działa również, jako bariera ochronna dla ścian żołądka. Lecytyna sojowa posiada silne właściwości przeciwutleniające, przez co opóźnia procesy starzenia i wspomaga wykorzystywanie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Ma wpływ na pracę układu krążenia, poprawia wydolność mięśni, chroni wątrobę i obniża poziom cholesterolu we krwi. Jest niezbędna w procesie zapamiętywania i uczenia się. Lecytyna sojowa zmniejsza bóle stawów, tworzenie wyprysków, a także działa na poprawę jakości skóry i włosów. Zaleca się jako środek przeciw zmęczeniu podczas ćwiczeń fizycznych, aktywnych fizycznie i sportowców. Ma również korzystny wpływ na stan zapalny i owrzodzenia w jamie ustnej.

Sposób użycia

Zalecane 1-2 łyżeczki lecytyny w proszku przyjmować z jedzeniem. Alternatywą jest dodać do jogurtu, potraw zbożowych, zup i sałatek.

Zalecane dawkowanie

2 g (1 łyżeczka) lecytyny sojowej 1 - 2 razy dziennie

Zawartość substancji czynnej w 100 g

Lecytyna sojowa 97,6 g.

Składniki

Lecytyna sojowa

Opakowanie

Produkt dostępny w opakowaniu 250g

Producent

Vemica

Ogólne rady i ostrzeżenia

Nie należy przekraczać określonej dawki. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie nadaje się dla dzieci. Po otwarciu przechowywać w suchym miejscu. Dopuszczalne odchylenie masy + / - 2%.


Dodatkowe zdjęcia


Lecytyna sojowa w proszku 250g

FineDesign