Chlorella

Chlorella BCW „Broken Cell Wall" w tabletkach 1000szt

110.00 zł

Dostępność: Dostępny

• Chlorella BCW „Broken Cell Wall"

• alga

• w tabletkach

• suplement diety

• Family pack

•1000szt

Opis produktu

Chlorella to jednokomórkowa zielona alga rosnąca w słodkich wodach. Jej nazwa pochodzi od naturalnego zielonego barwnika chlorofil , który alga zawiera bardzo dużej ilości.

Chlorofil jest niezbędny do procesu fotosyntezy, kiedy w roślinach występuje przemiana energii słonecznej na energię z wiązań chemicznych. W nieskażonym i przyjaznym środowisku chlorella jest wstanie mnożyć się w szybkim tempie.

Chlorella BCW jest czystym produktem ziołowym o wysokiej zawartości odżywczej. Jest znana zwłaszcza z oczyszczających efektów i jest w stanie oczyścić ciało z toksyn i z metali ciężkich, a także w celu zneutralizowania, poziomu pH ciała.

Chlorella BCW "Broken Cell Wall" - rozerwane ściany komórkowe. Jest to proces mielenia w szczególnych warunkach, głównie minimalizacja ciepła i światła, kiedy uda się rozerwać ściany komórki chlorelli. Tym procesem osiągamy utrzymanie większość swoich składników odżywczych. Używanie Chlorelli BCW w tabletkach pomaga przyspieszać proces absorpcji, która rozpoczyna się w żołądku i po 20 minutach chlorella jest strawiona.

Wartości odżywcze na 100 g Chlorelli BCW

Wartość energetyczna 1513 kJ (358 kcal)

Białko 50 - 65 g

Węglowodany 10- 20 g

Tłuszcze 5 - 10 g

Chlorofil 2 - 4 g

Minerały 5 - 7 g

Jod 50 mcg (33,3% RDA) *

* Zalecana dawka dzienna

Sposób użycia

3 – 7 tabletek chlorelli popić wodą lub sokiem owocowym. Zaleca się zacząć przyjmować mniejszą ilość , a następnie stopniowo zwiększać.

Zalecane dawkowanie

1 - 2 razy na dobę

Opakowanie

Produkt dostępny w opakowaniu 1000 tabletek

Producent

Vemica

Ogólne rady i ostrzeżenia

Nie należy przekraczać określonej dawki. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie nadaje się dla dzieci. W przypadku kobiet w ciąży i kobiet karmiących skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w suchym miejscu. Dopuszczalne odchylenie masy + / - 2%.

Podobne produkty

Dotawa darmowa dol

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij