Mleko

Mleko kokosowe 1kg

99.00 zł

Dostępność: Dostępny

• Mleko kokosowe
• Zawiera 95% prawdziwego kokosa
• Nie zawiera sztucznych barwników
• Nie zawiera aromatów i konserwantów
• Na 17 l napoju
• 1000g

 

 

 

Opis produktu

Kokos cream milk - mleko kokosowe jest ekskluzywnym suszonym kokosowym napojem, który zawiera 95% prawdziwego kokosa. Poprzez dodanie proszku do wody, uzyskujemy gęste kokosowe mleczko, które nie zawiera sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

Kokos cream milk - jest wykonany z wysokiej jakości miąższu kokosa, który jest higienicznie przetwarzany i wysuszony do postaci drobnego proszku. Za pomocą specjalnej metody suszenia mrozem, otrzymyjemy najwięcej substancji promujących zdrowie zawarte w kokosowym miąższu.

Orzech kokosowy

W trakcie dojrzewania orzecha kokosowego, zmienia się skład miąższu. Dojrzeniem oraz stopniową utratą wody miąższ twardnie, a tym ilość składników odżywczych bardziej się koncentrują. Na tym etapie miąższ uzyskuje najwięcej białka, węglowodanów oraz soli mineralnych, w szczególności magnez, wapń, fosfor, krzem, żelazo, cynk. Miąższ kokosa jest również źródłem kwasów tłuszczowych, takich jak: kwas laurynowy, kwas kaprylowy, kwas kaprynowy, które są użyteczne w zwalczaniu grzybów i pleśni.

Sposób użycia

Aby przygotować 100 ml napoju, trzeba 6g proszku (1 stołowa łyżka) zalać zimną lub gorąca woda i wymieszać.(Aby przygotować zimny napój należy wymieszać w mikserze lub w shakerze).

Składniki

ekstrakt z miąższu kokosowego otrzymany przez metodę suszenia  (95%), maltodekstryna, błonnik roślinny

Opakowanie

Produkt dostępny w opakowaniu 1000g

Producent

Vemica

Ogólne informacje i porady

Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci w opakowaniu szczelnie zamkniętym. Zapobiegnie to twardnieniu mieszanki.

Podobne produkty

Dotawa darmowa dol

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij