Chlorella

Młody jęczmień + Chlorella w tabletkach

Brak danych o cenie

• Młody zielony jęczmień sproszkowany sok

• Chlorella BCW „Broken Cell Wall"

• Superfood, detox

• Suplement diety

 

Opis produktu

Chlorella BCW w tabletkach- Chlorella to jednokomórkowa  zielona alga rosnąca w słodkich wodach. Jej nazwa pochodzi od naturalnego zielonego barwnika- chlorofilu, który jest obecy w jej wnętrzu w bardzo dużej ilości. W nie zanieczyszczonym i przyjaznym środowisku, Chlorella potrafi rozmnażać się z niewiarygodna prędkością.

Chlorella zawiera dużą ilość białek roślinnych, witamin( A, B2,B8,H-biotyna), minerałów(żelazo, cynk, mangan, jod), chlorofilu i aminokwasów esencjonalnych.

Dawkowanie

3-7 tabeltek/1-2 razy dziennie. Proszę nie zapomnieć o popiciu ich szklanką wody lub innego płynu. Zaleca się rozpocząć od mniejszej dawki, którą można stopniowo zwiększać.

Skład

100% Chlorella pyrenoidosa

Opakowanie

Produkt dostępny w opakowaniu 200 tabletek

Producent

Vemica

Ogólne zalecenia i uwagi

Nie należy przekraczać ustalonej dawki. Jeśli w trakcie stosowania Chlorelli pojawią się jakiekolwiek problemy ze zdrowiem należy zmniejszyć przyjmowaną dawkę, dopóki problem nie ustąpi. Potem można stopniowo zwiększać przyjmowanie Chlorelli. Wyrobu nie wolno stosować, jako ekwiwalntu urozmaiconego pożywienia. Pzechowywać poza zasięgiem małych dzieci. Do użytku dla dzieci powyżej 3roku życia. Ewentualne stosowanie przez kobiety ciężarne lub karmiące należy skonsultować z lekarzem. Przechowywać w miejscu suchym, po otwarciu opakowanie zawsze należy szczelnie zamknąć

 

Opis produktu

Młody Jęczmień sproszkowany sok jest 100% czystym sproszkowanym sokiem z liści młodego jęczmienia. Młody jęczmień posiada pełną gamę witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych oraz aminokwasów. Suszony sok z młodych liści jęczmienia jest zatem doskonałym wyborem dla zapewnienia kompleksowej dostawy składników odżywczych, które nasz organizm potrzebuje każdego dnia.

Zielony proszek młodego jęczmienia uzyskujemy po około 200 dniach kiełkowania, kiedy to młode rośliny jęczmienia osiągają szczytowe wartości odżywcze. Młode zielone liście są zbierane, wyciskane na sok, który jest następnie suszony, tak aby w pełni zachować wartość odżywczą zielonego jęczmienia. Od tej fazy pochodzi również nazwa "jęczmień zielony" lub "młody jęczmień", gdy liście są pięknie zielone i wolne od ziarna.

 

Sposób użycia

1-2 łyżeczki proszku młodego jęczmienia miesza się w 200ml wody lub soku owocowego. Najlepiej wypić 20 min. przed jedzeniem. Alternatywą jest dodać proszek do jogurtu, potraw zbożowych, zup i sałatek.

Zalecane dawkowanie

2 g (1 łyżeczka) zielony jęczmień / 1 do 2 razy dziennie

Składniki

100% ekstrakt z młodych liści jęczmienia (suszony sok)

Opakowanie

Produkt dostępny w opakowaniu 100 g

Producent

Vemica

Ogólne informacje i porady

Nie należy przekraczać określonej dziennej dawki. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Przechowywać starannie w suchym miejscu. Dopuszczalne odchylenie masy + / - 2%.

 

Podobne produkty

Dotawa darmowa dol

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij