Chlorella

Chlorella BCW „Broken Cell Wall" w tabletkach

31.50 zł

Dostępność: Dostępny

• Chlorella BCW „Broken Cell Wall"

• Superfood, detox

• w tabletkach

• Suplement diety

• 200szt •

Opis produktu

Chlorella BCW w tabletkach- Chlorella to jednokomórkowa  zielona alga rosnąca w słodkich wodach. Jej nazwa pochodzi od naturalnego zielonego barwnika- chlorofilu, który jest obecy w jej wnętrzu w bardzo dużej ilości. W nie zanieczyszczonym i przyjaznym środowisku, Chlorella potrafi rozmnażać się z niewiarygodna prędkością.

Chlorella zawiera dużą ilość białek roślinnych, witamin( A, B2,B8,H-biotyna), minerałów(żelazo, cynk, mangan, jod), chlorofilu i aminokwasów esencjonalnych.

Regularne zażywanie chlorelli przyczynia się do:

- zachowania zdrowych kości, zębów, skóry i śluzówki

- poprawnego działania mięśni

- zachowania dobrego wzroku

- poprawnej przemiany materii żelaza

- zmniejszenia wyczerpania i zmęczenia

- ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym

- prawidłowego tworzenia się krwinek czerwonych i hemoglobiny

- prawidłowego transportu tlenu w organizmie

- poprawnego działania układu immunologicznego i nerwowego

Chlorella „Broken Cell Wall“- przerwanie ściany komórkowej. Jest to proces mielenia w specyficznych warunkach, głównie przy zminimalizowaniu obecności ciepła i światła, podczas którego dochodzi do przerwania ściany komórkowej chlorelli. W ten sposób udaje się zachować większość substancji odżywczych.

Dawkowanie

3-7 tabeltek/1-2 razy dziennie. Proszę nie zapomnieć o popiciu ich szklanką wody lub innego płynu. Zaleca się rozpocząć od mniejszej dawki, którą można stopniowo zwiększać.

Skład

100% Chlorella pyrenoidosa

Opakowanie

Produkt dostępny w opakowaniu 200 tabletek

Producent

Vemica

Ogólne zalecenia i uwagi

Nie należy przekraczać ustalonej dawki. Jeśli w trakcie stosowania Chlorelli pojawią się jakiekolwiek problemy ze zdrowiem należy zmniejszyć przyjmowaną dawkę, dopóki problem nie ustąpi. Potem można stopniowo zwiększać przyjmowanie Chlorelli. Wyrobu nie wolno stosować, jako ekwiwalntu urozmaiconego pożywienia. Pzechowywać poza zasięgiem małych dzieci. Do użytku dla dzieci powyżej 3roku życia. Ewentualne stosowanie przez kobiety ciężarne lub karmiące należy skonsultować z lekarzem. Przechowywać w miejscu suchym, po otwarciu opakowanie zawsze należy szczelnie zamknąć

 

Podobne produkty

Dotawa darmowa dol

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij