Mleko

Mleko sojowe

26.00 zł

Dostępność: Dostępny

• Mleko sojowe

• Soya cream milk

• zawiera 86% soi

• nie zawiera barwników, aromatów i konserwantów

• na 2,5 l mleka

• WEGAN

• 200g

Opis produktu

Mleko sojowe jest ekskluzywnym, całkowicie naturalnym suszonym sojowym napojem, który zawiera 86% prawdziwej soi. Poprzez dodanie proszku do wody, uzyskujemy gęste sojowe mleczko, które nie zawiera sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

Sojowy napój z naturalną zawartością wapnia posiada pyszny, autentyczny smak i zapach mleka sojowego. Soya cream milk jest bardzo dobrym substytutem mleka krowiego, ponieważ nie zawiera cholesterolu, laktozy oraz białka mleka (kazeiny). Inne zalety to wysoka wartość odżywcza, łatwa strawność i proste przygotowanie.

Mleko sojowe jest bogate w naturalne substancje takie jak białko, węglowodany, błonnik, witaminy i minerały.

Stosowanie

Oprócz przygotowania jako mleka sojowego Soya cream milk posiada szerokie zastosowanie, rówinież w kuchni. Można użyć wszędzie tam gdzie jest stosowane mleko krowie.

Nadaje się do przygotowania sos, marynat, zup oraz dań - w szczególności kuchni Azjatyckiej. Również do ciastek, budyniu, lodów, jogurtów, koktajli, do przygotowania kakao oraz zbożowych produktów spożywczych lub mleka do kawy.

Sposób użycia

Aby przygotować 100 ml napoju, trzeba 8g proszku (1 stołowa łyżka) zalać zimną lub gorąca woda i wymieszać. (Aby przygotować zimny napój należy wymieszać w mikserze lub w shakerze).

Składniki

Soja 86%, syrop maltozowy 14%

Opakowanie

Produkt dostępny w opakowaniu 200g

Producent

Vemica

Ogólne informacje i porady

Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci w opakowaniu szczelnie zamkniętym. Zapobiegnie to twardnieniu mieszanki. Wykaz alergenów : soja

Mleko sojowe

Podobne produkty

Dotawa darmowa dol

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij