Mleko

Mleko kokosowe

26.00 zł

Dostępność: Dostępny

• Mleko kokosowe

• Vegan, bez laktozy, bez glutenu

• Zawiera 95% prawdziwego kokosa

• Nie zawiera sztucznych barwników

• Nie zawiera aromatów i konserwantów

• Na 1,7 l napoju

• 100 g

Opis produktu

Kokos cream milk - mleko kokosowe jest ekskluzywnym suszonym kokosowym napojem, który zawiera 95% prawdziwego kokosa. Poprzez dodanie proszku do wody, uzyskujemy gęste kokosowe mleczko, które nie zawiera sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

Kokos cream milk - jest produkowany z wysokiej jakości miąższu kokosa, z którego otrzymujemy płynne mleko kokosowe, które jest dwa razy filtrowane i w dalszej obróbce suszone na drobny proszek. W ten sposób uzyskujemy najwięcej substancji promujących zdrowie zawarte w kokosowym orzechu.

Orzech kokosowy.

W trakcie dojrzewania orzecha kokosowego, zmienia się skład miąższu.Następuje stopniowa utrata wody przez co miąż staje sie bardziej gęsty. Na tym etapie wytwarza się najwięcej białka, węglowodanów oraz soli mineralnych, a w szczególności: magnez, wapń, fosfor, krzem, żelazo, cynk. Miąższ kokosa jest również źródłem kwasów tłuszczowych, takich jak: kwas laurynowy, kwas kaprylowy, kwas kaprynowy, które są użyteczne w zwalczaniu grzybów i pleśni.

Możliwości zastosowania

Oprócz przygotowania gęstego kokosowego napoju Kokos cream milk ma szerokie zastosowanie w kuchni. Może być stosowane we wszystkich produktach w zastępstwie mleka krowiego. Jest odpowiednie do wytwarzania sosów, marynat, zup, szczególnie do dań kuchni azjatyckiej. Również nadaje się do deserów, puddingów, jogurtów, napojów koktajlowych, do przygotowania kakao oraz potraw zbożowych.

Sposób użycia

Aby przygotować 100 ml napoju, trzeba 6g proszku (1 stołowa łyżka) zalać zimną lub gorąca wodą i wymieszać. (Aby przygotować zimny napój należy wymieszać w mikserze lub w shakerze).

Składniki

Ekstrakt z miąższu kokosowego (95%), maltodekstryna, błonnik roślinny

Opakowanie

Produkt dostępny w opakowaniu100 g

Producent

Vemica

Ogólne informacje i porady

Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci w opakowaniu szczelnie zamkniętym, zapobiegnie to twardnieniu mieszanki.

Podobne produkty

Dotawa darmowa dol

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij