Mleko

Soja estrogen

Brak danych o cenie

• Izoflawony • Inulina • białko sojowe • lecytyna sojowa • wapń •

Opis produktu

Soja jest to plon, który zawiera białko, nienasycone kwasy tłuszczowe, izoflawony ( daidzyny i genistin). Izoflawony to substancje o działaniu podobnym do żeńskiego hormonu estrogenu. W dostatecznym stężeniu wywołują pozytywne efekty estrogenów bez negatywnych skutków. Naukowcy wykazali, że dieta bogata w soję i sojowe estrogeny wpływa na choroby układu krążenia, osteoporozę, menopauzą, stłumienie odpowiedzi na stres i choroby nowotworowe (rak piersi), ma pozytywne efekty w zapobieganiu starzeniu się skóry.

Soja Estrogen jest produktem, który zawiera izoflawony ( estrogeny roślinne w zwiększonej koncentracji, która jest uzyskiwana jako ekstrakt z soi) i inulina (prebiotyk zwiększając biodostępność estrogenu sojowego), białko sojowe, wapń i witaminy D. Kompozycja ta różni się od produktu dostępnego na rynku, produkt i jego formuła jest chroniony przez Urząd Własności Przemysłowej Republiki Słowackiej.

Skutki stosowania Soja Estrogen

  • złagodzenie negatywne objawów menopauzy
  • pozytywne efekty estrogenów, korekcja zaburzeń hormonalnych
  • profilaktyka raka piersi (genisteina - anty-rakotwórczy)
  • silny przeciwutleniacz - wolne rodniki
  • przyczynia się do zmniejszenia dawki insuliny w cukrzycy typu 2

Sposób użycia

Aby przygotować 100 ml napoju, trzeba 10g proszku (1 stołowa łyżka) zalać zimną lub gorąca woda i wymieszać. Aby przygotować zimny napój należy wymieszać w mikserze lub w shakerze. Może być spożywany jako zamiennik mleka do kawy.

Zalecane dawkowanie

Przy rozcieńczeniu (1 litr = 100 g), 0,5 litra napoju zawiera około 120 mg fito estrogenów. Zalecana dawka podtrzymująca wynosi 70 do 80 mg fitoestrogenów. Aby zwiększyć efektywność i silniejsze działanie zaleca się dawke 100-120 mg na dobę. Dawka powinna być dostosowana do fizycznego ciężaru ciała, dwa razy na dobę.

Wartości odżywcze w 100 g proszku

Wartość energetyczna 2239 kJ / 533 kcal

Białko 10 g

Węglowodany 59,8 g

Tłuszcz 24 g

Wapń 680 mg (85% GDA)

Soja estrogen 240 mg

Witamina D 2,5 µg

Laktoza 0 g

Lecytyna 1 g

Skladniki

syrop kukurydziany, roślinny olej, sojowa lecytyna, sojowe białko, sojowy błonnik, fruktoza, inulina, sojowy izoflawon, witamina D3, dicalcium phosphate, emulgator E472e, stabilizator fosforan potasu.

Opakowanie

Produkt dostępny w opakowaniu 350 g

Producent

ASP

Ogólne rady i ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, max do 25°C. Po każdym użyciu starannie zamknąć opakowanie. Zapobiegnie to twardnieniu mieszanki.

Podobne produkty

Dotawa darmowa dol

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij